Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 Laikas buvo toks, kai Tempur-Pedic čiužinio pirkimas ketino pirkti geriausią atminties putos čiužinį, bet dabar kiti pagrindiniai gamintojai gamina čiužinius, kurių jie reikalauja, yra geresni. Simmons ComforPedic čiužinio kolekcija yra vienas toks varžovas, tai bando numušti Tempur nuo jo aukštos vietos. Bet tik kaip tai lyginasi?

 

Tempur-Pedic buvo pirmas komerciškai pasiekiamas atminties putos čiužinys. Kompanija paėmė tyrinėjimą, pradžioje padarytą NASA kosmoso programoje, ir patobulino formą viscoelastic, kuris buvo ilgalaikis - anksti viscoelastic, putos iširo lengvai. Tempur-Pedic čiužinys buvo iš pradžių panaudotas ligoninėse, kur jo spaudimo palengvinimo ypatybės buvo pripažintos ir dokumentuotos. Greitai po, kompanija išleido savo čiužinį visuomenei, kur tai nedelsiant tapo numylėtiniu. Pirmiausia kompanija pardavė tiktai vieną čiužinio modelį, bet dabar jūs galite, išsirinko vienas iš jo didelės kolekcijos. Modeliai apima OriginalBed, ClassicBed, CelebrityBed, RhapsodyBed ir GrandBed.

 

Simmons yra vienas iš didžiausių čiužinio gamintojų pasaulyje. Reikėtų tiesiai pasakyti, kad atminties putos revoliucija sugavo tai netikėtai - kadangi tai padarė su kiekvienu kitu gamintoju. Kad laikytųsi į jos rinkos dalį, kompanijai reikėjo jos savo atminties putos čiužinio prekės ženklo. Tai gavo savo savą prekės ženklą, Simmons ComforPedic, kai tai išpirko Comfor-Pedic kompaniją. Kompanija dabar siūlo vartotojui pasirinkimą 5 čiužinių, Originalo, Nassau, Natūralaus, Mystere ir Nuvo.

 

Yra Simmons ComforPedic taip geras kaip Tempur-Pedic čiužinys? Gerai, Simmons sako vartotojui, kad jo čiužinys nėra kaip tik taip, kaip geras, bet geresnis. Taip, ar ne?

 

Yra gandų, kad pora žmonių paliko Tempur, kad nueitų ir dirbtų Comfor-Pedic. Jei tai teisinga, tai reikštų, kad kompanija tikrai nestokotų ekspertizėje, būtinoje gamintojui viscoelastic putos, kuri buvo taip gera kaip Tempur. Taip pat, kompanija tvirtina, kad čiužiniai, kuriuos ji daro turi kelis pagrindinius punktus, kurie daro juos geriau.

 

Kiekvienas Simmons čiužinys vartoja kompanijos priklausančią viscoelastic putą, kuri jis vadina NxG Pažangia Atminties Puta. Tai tvirtina, kad ši puta turi 2 punktus, kurie daro tai geriau. Visų pirmiausia, tai reaguoja greičiau į svorį ir judėjimą. 'Skendimas', jausdamas, kad daugelis skundžiasi dėl su atminties puta buvo pašalintas. Antra, kita didžiausia problema su atminties puta, 'miegodama karštas', nėra problema su savo čiužiniu todėl, kad jos NxG puta sklaido karštį, daug greitesnį negu kiti prekės ženklai.

 

Kiekvienas čiužinys taip pat atvyksta su vidiniu palaikymo branduoliu latekso putos, o ne įprastos aukšto tankumo putos, suvartotos kituose prekės ženkluose. Naudojant lateksą padeda duoti čiužiniui 'elastingą' jausmą, kurį vartotojai yra įpratę jausti, miegodami ant innerspring čiužinių.

 

Galiausiai, kiekvienas čiužinys atvyksta su savo patentuota Krašto Paramos sistema. Geometrinė statyba firmų viršuje pusė čiužinio ir, kompanijos reikalavimai, didina visaapimantį miegantį paviršių 20 %.

 

Puta, suvartota Simmons ComforPedic kolekcija tikrai, jaučiasi labiau atsiliepianti, ir 'elastingas' lyginasi su kitais prekės ženklais, apimdamas Tempur-Pedic čiužinį, ir tai tikrai kreipsis į daugelį vartotojų. Jo reikalavimas pažeminti karštį skubiau negu kiti prekės ženklai yra kažkas, kurio atrodo, kompanija nepasiūlo tikro įrodymo. Kiti prekės ženklai, apimdami Tempur įvedė sluoksnį aukšto tankumo paini puta tarp vidinio branduolio ir atminties putos viršūnės sluoksnio - mintis būdama tas oras gali išsklaidyti skubiau per 'kanalus' painiame sluoksnyje.

 

Tačiau, Simmons nenaudoja painaus sluoksnio, kadangi jis tvirtina, kad jo unikali puta sklaido greitesnį karštį. Kompanija išdėsto, kad testai parodė, kad jos čiužiniai sklaido karštį pagal normą beveik 3 į 1, palygino vadovavimą visco prekės ženklas. Tačiau, kas testai ir koks prekės ženklo vadovavimas lieka neaiškus. Visi gamintojai daro reikalavimus apie savo čiužinius, miegančius šaldytuvas negu jų konkurentai, ir vartotojui iš tikrųjų neįmanoma žinoti tikrai, koks čiužinys iš tikrųjų miega šaldytuvas.

 

Krašto Paramos sistema yra geras pardavimo punktas. Daug žmonių tikrai mėgsta, kai čiužinys turi pastovų kraštą, tokiu būdu ši sistema neabejotinai kreipsis į juos.

 

Daugelis taip pat mėgs 'elastingą' jausmą Simmons ComforPedic. Tačiau, nepaisant kompanijos, išdėstydamas 'elastingumą' nesukels jokio judėjimo perkėlimo - didelis atminties putos čiužinių pardavimo punktas - neišvengiama, kad mažo 'elastingumo' pristatymas yra įpareigotas taip pat įvesti mažą judėjimo perkėlimą.

 

Jei jūs mėgstate firmos galąstą čiužinį ir kaip mintis apie atminties putos čiužinį, kuris turi daugiau tradicinio innerspring čiužinio jausmo, tai jūs neabejotinai mėgsite Simmons ComforPedic. Tačiau, jei jūs esate jau aistruolis viscoelastic čiužinių ir kaip jų 'skęstantis' jausmas ir visas 'elastingumo' trūkumas, Tempur-Pedic čiužinys yra toks svarstyti.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Dating in Morgan

Dating in Scott City

Dating in Ipava

Dating in Fort Sill

Dating in Coopersburg

Dating in Sea Ranch Lakes

Singles in Manson

Dating in Gearhart

Singles in Cumby

Singles in Mount Olivet Adult Personals, Dating services online gobelenas bėgeliai vaistų spintos stalčiai darbo drabužių spintelės sertifikuoti seifai šaltkalvio stalai