Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 Būkite Teisus Naujausias

Einamasis, šiuolaikinis, šiandien, šiuo momentu. Jei tai yra panašus į jus, tai jūs galėtumėte mėgti šiuolaikinį papuošimo stilių.

 

Tuo metu, kai buvo manyta, kad šiuolaikiniai interjerai šąla ir minimalistas, šiandieniai šiuolaikiniai interjerai yra patogūs ir sveikinantys, nebūdami užgriozdinti ir tamsus. Tai yra stilius, kuris yra lygiai tinkamas įstaigoms ir parduotuvėms, pastogėms ir namams.

 

Šiuolaikiniai namai gali būti ramiu ir patogiu atsitraukimu. Kad pasiektų šiuolaikinių namų žvilgsnį, svarbu laikytis kai kurių pagrindinių taisyklių.

 

Iš esmės, paprastumas, subtilus išprusimas, struktūra ir švarios linijos padeda apibrėžti šiuolaikinį papuošimą. Interjerų parodos erdvė, o ne daiktai. Susitelkdami ties spalva, erdve, ir forma, šiuolaikiniai interjerai yra išpuoselėti ir nauji.

 

Pasimokykite apie dar kai kurias iš savybių ir elementai šiuolaikinio stiliaus papuošimo ir kaip jūs galėtumėte atnešti žvilgsnį į kiekvieną jūsų namų kambarį.

 

    * Spalva

      Neutrals, juodi, ir baltas, yra svarbiausios spalvos šiuolaikiniuose interjeruose. Paletė yra dažnai kumščiuojama viršuje ir akcentuojama su ryškia ir drąsia spalva. Juodas yra dažnai naudojamas, kad įkurtų ir apibrėžtų šiuolaikinį kambarį. Su sienomis, dažytomis pagrindiniame neutraliame, jūs turite nuostabų foną drąsioms dažytoms reikmenims. Jei sienos ir langai yra dažyti pastelėse, apkarpymas turi būti neutralus. Jei siena yra ryški, drąsi spalva, neutrals turi būti panaudotas visur dar.

 

    * Linija ir Erdvė

      Akivaizdžiausias ir savitas šiuolaikinio vidaus projekto elementas yra linija. Tai surandama architektūrinėse detalėse, naudojime drąsių spalvotų blokų, aukštų lubų, plikų langų, ir geometrinių formų sienos mene ir skulptūroje. Plika erdvė, ant sienų, tarp baldų, ir virš viršutiniuose rajonuose, tampa taip svarbi kaip rajonai, užpildyti objektų. Šiuolaikiniuose interjeruose, mažiau yra daugiau. Kiekviena dalis išsiskiria kaip atskiras ir unikalus.

 

      Pasinaudokite struktūriniais elementais. Oro vamzdžiai gali kabėti nuo lubų, nutrauktos plytos aprūpina struktūrą ir stabilumą, ir statyti vandentiekininko darbo vamzdžiai yra tobulai priimtini. Kad nupieštumėte akį, dažykite šitas struktūrines detales drąsiose priešpriešinimo spalvose, ar mažinti jų svarbumą, sumaišyti juos su sienomis.

 

    * Šiuolaikiniai Baldai

      Lygios, švarios, geometrinės formos yra būtinos baldų dalims. Apmušti baldai dažnai dėvi juodus, baltus, ar kitus neutralius tonus tekstūruotuose natūraliuose pluoštuose. Apimkite tai neutraliame, juodame, ar drąsiame audinyje. Audiniai dažnai turi natūralų žvilgsnį (vilna, medvilnė, drobė, šilkas, džiutas) ir prideda tekstūrinį kreipimąsi.

 

      Baldų dalys turi būti paprastos ir neužgriozdintos, be kreivių ar dekoravimo. Sofos, kėdės, ir tachtos statė kojas. Lovos ir kėdės paprastai neturi jokio sijono, liekno, kraštas, ar kutai.

 

      Pagalvės prideda šūvį spalvos ir struktūros švariose geometrinėse formose.

 

Turėti galvoje

 

    * Panaudokite baldus ir reikmenis, kad padarytumėte drąsų tvirtinimą. Panaudokite pagrindinį foną ir išrėkite su jūsų mėgstama spalva ant dalies, kuri išsiskirs.

 

    * Mažiau yra daugiau! Jokie neramumai, žavios, išpjautos detalės, kraštas, ar gėlių atspaudai. Panaikinkite žavus ir mažas. Nueikite pagrindinis, plikas, drąsus, ir struktūrinis.

 

    * Grindys turi būti plikos ir lygios medienoje, plytelėje, ar vinile. Jei jūs turite panaudoti kilimą garsinei kontrolei ar šilumai, pasirinkti komercines rūšis. Pridėkite spalvą ir struktūrą su paprastais ar geometriniai padarytais pagal pavyzdį rajono kilimėliais.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Singles in Wild Rose

Singles in Caseyville

Dating in Waucoma

Singles in Red Lake Falls

Dating in Ipava

Singles in Clatonia

Dating in Topton

Dating in Robbinsville

Singles in Azle

Dating in Trommald Adult Personals, Dating services online drabužiams sustiprintos spintos lankstai drožlių rankenėlės rėmas darbo stalai