Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 Baldų dažymas yra projektas, "daro tai savarankiškai", kuris gana lengva įvykdyti. Tai neima daug medžiagų, gana nebrangu, ir pasiūlo didelius apdovanojimus praleistą laiką.

 

Einamasis susižavėjimas sendaikčių turgaus apsipirkimu ir šiukšlių iki lobio perdirbimu turi daugelį mūsų metantis naują žvilgsnį į mūsų savų baldų užbaigimą iš naujo.

 

Peržiūrėkite šituos patarimus, tepančius baldus.

 

Ko Jums Reikės - baldų Dažymas yra gana pigus projektas. Yra tuo, ko jums reikės: švitrinis popierius, smeigtuko audeklai (ar slopina skudurus be medvilninių pluoštų), galėjimas dėmės, kai kurių putos šepečių, daug medvilnės skudurai be medvilninių pluoštų, plastmasinis brezentas, laikraščiai, dažų padėklas, ir besibaigiantis sluoksnis tokie kaip poliuretanas ar vaškas.

 

Organizuokite Savo Projektą - Iš pradžių surenka visas jūsų medžiagas ir įkuria vieną darbo vietą sanding ir kitą dažymui ir užbaigimui. Planas ant sanding ir baldų valymo vieną dieną, sutepkite tai kitą dieną, ir poliuretanas kitas.

 

Pasirinkimas Workspace - Atvirame ore gali būti puikia vieta dirbti ties sanding dalis. Pjuvenos gali būti lengvai apimtos ar nuplautos, kai jūs būsite padarytas, ir dulkės neįeis į nieką sukaupto netoli.

 

Enkite Dulkes - Paskui sanding būti įsitikinęs, kad iššluostysite kiekvieną dalį su smeigtuko skuduru ar audeklu, kuris yra vos drėgmė. Sekite viršuje, nubraukdamas su sausu skuduru be medvilninių pluoštų. Nustatykite valytus dalykus apsaugotoje darbo vietoje (tokius kaip rūsys, ar garažas), kad sulaikytų juos valo laisvas iki dažymo.

 

Bandomosios Dėmės Spalvos - Būti įsitikinęs, kad išbandys dėmės spalvas, taikomąją techniką, ir laukimo laikai ant atliekų medienos dalių. Dauguma naminių centrų turi tipines valdybas to, kaip dėmės spalvos pasirodo ant įvairių medienos tipų, tokiu būdu jūs galite pasirinkti žvilgsnius, kurie yra lengvi ar tamsūs, paprasti ar dažyti, kaip būtinas. Kai kurie gamintojai rekomenduoja, kad ruonių medžiotojo prieš dėmę paraiška išlygintų gaminį. Tyrinėkite metalo dirbinių parduotuvėje reikalingus produktus jūsų tam tikram projektui.

 

Kokia Dėmė? - Jūs surasite platų diapazoną dėmės produktų jūsų vietiniame naminiame centre. Apibūdinkite savo tam tikrą projektą ekspertams, kurie dirba ten ir gauna rekomendaciją. Vienintelis tipas, kad išvengtų gali būti "visi drauge" dėmė ir poliuretano produktas. Jie siūlo mažiau daug kontrolės spalvos ir kadangi jie nėra "nubraukti", medienos grūdas gali būti paslėptas ar linkęs atrodyti purvinas.

 

Sujudimo Dėmė Gerai - Pakratymas dėmės galėjimas švelniai, kad sumaišytų atspalvį gerai. Atidarykite galėjimą ir sujudėkite vėl su dažų pagaliu, paskui išpilkite apytiksliai pusę colį į mažą padėklą ar stiklainį. Atgaukite galėjimą. Darbas nuo šio mažesnio dėmės padėklo išleis jus tęsti judėti, ir susimaišyti tai su jūsų šepečiu, draudžiant spalvą lieka vienodai paskirstyta, kaip jūs dirbate.

 

Apimkite Grindis - dideliems baldams, jūs norėsite apsaugoti grindis anksčiau, negu jūs pradėsite dirbti. Padėkite plastmasinį brezentą ant grindų. Apimkite tai keliais laikraščio sluoksniais. Pagaliau, įveskite kelis medienos blokus (skyriai 2x4, šlamštas padarys), kad iškeltų jūsų dalį, leisdamas jus sutepti kojas visiškai į pagrindą.

 

Dėmės Lazdelės - Putos šepečiai daro puikias lazdeles dėmei. Jie gali laikyti daug medžiagos, būti suspausti beveik sausi tam, kad atidėtų, ir yra gana lankstūs, kad įeitų į kampus. Tuo metu, kai kai kurie putos šepečiai gali būti nupirkti pensams, ieškokite geresnių kokybiškų šepečių su tankesne puta ir tvirtomis plastmasinėmis rankenomis.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Singles in Kinsman

Singles in Elfers

Dating in Edgemont Park

Singles in Wisconsin Dells

Singles in Shambaugh

Dating in Platte Center

Singles in Clatonia

Dating in Encinal

Dating in Loco

Dating in Fort Sill Adult Personals, Dating services online spintos ligonio baldai rakinamas cd ligoninės baldai kojytės pėdelės