Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 Didelės Mintys Funkcijai ir Grožiui

Jūs esate laimingas turėjęs miegamąjį, gana didelį, kad padėtumėte baldą jūsų lovos pabaigoje?

 

Ar jūs ieškote grožio ar funkcijos, yra daug būdų panaudoti šią surastą erdvę. Jūs galite surasti įdomias dalis kortelės su užrašu pardavimuose ar sendaikčių turguose ar pasirinkti ypatingą dalį jūsų kambariui.

 

Priklausomai nuo erdvės kiekio jūs turite, jūs esate įsitikinęs, kad manysite, kad puiki dalis mūsų geriausių 10 daiktų sąraše padeda lovos pabaigoje.

 

    * Televizijos Kabinetas - naujausias "turi - turėti" miegamajam, yra kabinetas su televizija, kuri eina aukštyn ir žemyn distancinio valdymo mygtuko prisilietime. Dieną, jūs turite kabinetą ar suolą, ir naktį jūs turite akių lygmens buto ekrano televiziją. Kuri prabanga! Jūs turėsite ieškoti giliai į jūsų piniginę šiam.

 

    * Didelis Apmuštas Suolas - didelis suolas ar tachta gali sugauti jūsų lovatiesę naktį, laikyti padėklą teigiamų veikėjų, ar tarnauti kaip didelė vieta sėdėti. Pasirinkite audinio dangą, kuri didina jūsų apstatymą ir duoti tam sezoninį pakeitimą su minkštu, švelniu metimu žiemą ar lengvu, plonu užtiesimu vasarą.

 

    * Laikymo Suolas - Ar jūs pasirenkate medinį suolą ar apmuštą, laikymo suolas aprūpina puikią vietą padėti patalynę, pagalves, ir papildomas drobes. Tai yra didelė vieta sėdėti, kad uždėtų batus ir kojines ir taip pat patogią vietą padėti jūsų lovatiesę naktį.

 

    * Apeitas Stalas - Jei jūs turite mažą raundą, pailgą, ar ovalų stalą, tai dirbs tobulai. Nupirkite ar padarykite grindų ilgio staldengtę, kuri koordinuoja su jūsų kambario apstatymu. Jei jūs turite daugiau erdvės, pridėkite mažą pusės kėdę kiekviename stalo gale.

 

    * Pora Kėdžių - Jei jūs mėgstate skaityti jūsų kambaryje, jūs galėtumėte padėti du mažus apmuštus krėslus ar pusės kėdes jūsų lovos pabaigoje. Su tachta ir maža skaitymo lempa, jūs turėsite patogų, privatų skaitymo jaukų kampelį.

 

    * Loveseat - mažas loveseat yra didelis karalienės ar karaliaus dydžio lovos pabaigoje. Turėkite gerą toršerą šalia tam, kad skaitytumėte ir papuoškite loveseat minkštomis visapusėmis ir gana dekoratyvinėmis pagalvėmis.

 

    * Žemas Kabinetas, Krūtinės ląsta, ar Kamienas - Tuo metu, kai ilga, žema dalis gali atrodyti geresnė daugumoje kambarių, net aukštesnė dalis dirbs gerai. Stalčiai yra dideli lininiam laikymui, knygoms, amato aprūpinimui, ir kompaktinis diskas ar DVD's, kurį jūs galėtumėte panaudoti savo miegamajame. Kamienas gali laikyti papildomas antklodes ir pagalves. Graži medienos baldų dalis duoda gerą balansą miegamojo apmuštam žvilgsniui.

 

    * Karklas ar Geležinis Suolas ar Vieta - lovos galas yra didelė vieta padėti neįprastą baldą, toks, kuris turi "charakterį". Geležis ir karklas atrodo dideli atsitiktiniuose interjeruose ar kambariuose su senovišku žvilgsniu. Pridėkite gražią languotą vilnonę skraistę ar gėlių pagalvėlę, kad koordinuotumėte su likusia dalimi kambario.

 

    * Rašydamas Rašomąjį stalą - Su mažu rašymo rašomuoju stalu jūsų lovos pabaigoje, jūs sugebėsite panaudoti ir turėti jūsų miegamąjį per dieną. Perskaitykite savo paštą, parašykite laišką, padarykite savo apsiperkantį sąrašą ar pokalbį telefonu jūsų miegamojo patogume.

 

    * Stalas - pjedestalas ar bibliotekos stalas gali aprūpinti erdvę knygas, kolekcijas, šeimos fotografijas, ar mažą televiziją. Stalas neturi būti daugiau kaip 8" aukštesniais negu jūsų čiužinio viršūnė.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Dating in Culver City

Dating in Tukwila

Singles in Ladoga

Singles in Red Lake Falls

Singles in Lost Springs

Dating in Farmersville

Dating in Yates Center

Singles in Andale

Dating in Callender

Singles in Aromas Adult Personals, Dating services online vaistinėlės pasiūlymas surenkamos lentynos sertifikuoti seifai porankiai chromas komercinis