Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 Padarykite Pasirinkimus Daugiau Kambario

Kai kurie žmonės gyvena mažame bute todėl, kad tai yra viskas, kurį jie gali leisti sau, ir jie yra dėkingi už tai.

 

Kai kurie žmonės gyvena mažame bute ar namo todėl, kad jie pavargsta nuo rūpintis didesne vieta ir nori "sumažinti".

 

Kiti tik nenori didelių namų. Mažas yra gražus! Ir lengvas, ir praktinis, taip pat!

 

Bet nesvarbu kas jūsų priežastis pragyvenimo mažoje erdvėje, jūs turėsite neabejotinai pasiekti kai kuriuos kompromisus savo papuošime, būti iš tikrųjų organizuojamas, ir daryti tam tikrą jūsų gyvensenos reguliavimą, kad priverstumėte viską tikti ir neapribotas jausmas.

 

Jei jūs ieškote jaukios, artimos erdvės, jūs esate laimėje. Vartojant minkštas, snuggly apmuštos dalys, tamsūs, šilti tonai, ir draminis apšvietimas, jūsų mažytis kampas gali tapti nuostabia privačia erdve.

 

Bet jei jūs iš tikrųjų jaučiate reikalingumą išsitiesti jūsų mažoje erdvėje, jūs galite padaryti tam tikrus papuošimo pakeitimus, kad priverstumėte rajoną pažiūrėti ir jaustis didesnis, neperkeldamas jokių sienų! Su spalva, baldų paruošimu, ir įdomiu apšvietimu, jūsų erdvė nesijaus tiek apribota.

 

Žr., jei kai kurie iš mūsų patarimų dirbs jūsų mažoje erdvėje.

 

    * Pašalinkite Sangrūdą

 

      Nėra nieko, kas daro mažą kosminį jausmą apribotą daugiau, negu per daug medžiagos turėjimas. Spręskite būdus gauti kolekcijas iš vaizdo, organizuoto už durų, stalo sijonų, ar ant lentynų. Su daiktais, kruopščiai sutvarkytais ir be abejo, erdvė, kuri yra akiratyje jausis tvarkinga ir atidaryta.

 

    * Atidarykite Kelią

 

      Su baldais ir reikmenimis, blokuojančiomis vaizdą į kambarį ir lauke atidaryti erdvę, kambarys atrodys ankštas. Ištraukdamas baldus ir toli nuo pėsčiųjų takų, jūs atidarysite erdvę ir priversite tai jaustis didesnis. Jūs galite taip pat pasirinkti trumpus baldus kaip tachta, berankė, atidaryta kėdė, ar žemas stalas, ir vieta didelės, aukštos dalys palei sieną, o ne lauke atviroje erdvėje. Jei jūs galite pamatyti grindis, kambarys atrodys didesnis.

 

    * Selektorius Minkšti, Lengvi Atspalviai

 

      Atsižvelgiant į tai, kad tamsios, šiltos spalvos daro kosminį jausmą, jaukios ir artimos, lengvos, vėsios spalvos daro kosminį jausmą atidarytą ir lengvą. Optimaliam padariniui, išrinkite minkštus bliuzo ir žaliųjų tonus.

 

    * Panaudokite Monospalvotą Spalvų kombinaciją

 

      Pasirinkite spalvas, kurios yra toje pačioje spalvotoje šeimoje ir naudoja toną ant tono išausti apmušalų audiniai, tekstūruotos sienos pabaigos, trapūs toniniai draperijos audiniai. Vėsios spalvos ir trapios šiltos spalvos ant daugumos paviršių duoda kambariui labiau atidarytą žvilgsnį.

 

    * To paties rango Sienos ir Baldų Spalvos

 

      Besiskiriančios spalvos yra linkusios sudaužyti erdvę. Baldai mažiau pertraukia ir yra linkę susimaišyti su erdve, jei jie yra nudažyti, kad atitiktų sienos spalvą.

 

    * Įleiskite Šviesą

 

      Bet koks kambarys atrodys didesnis, jei jis bus gerai uždegtas, ar natūralaus lengvo, ar dirbtinio apšvietimo. Atsikratykite nuo sunkios draperijos ir atidarykite langus, kad išleistumėte šviesą atviro oro į erdvę. Pridėkite daugiau lempų ar įdiekite tako apšvietimą ar nutrauktą apšvietimą.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Singles in Azle

Singles in Elfers

Dating in Callender

Singles in Aromas

Dating in Gearhart

Singles in Riceboro

Dating in Boling-Iago

Dating in Sandy Hook

Singles in Hampden Sydney

Singles in Caseyville Adult Personals, Dating services online viešbučiams darbastaliai lmdp baldai komercinis mobilus daiktams biuro baldai