Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 Šiuolaikinėje visuomenėje, žmonės siekia pagerinti sveikatą ir gyvenimo kokybę. Turbūt jūs supratote, kad gera sveikata ir taikus miegas yra tiek daug jungiami kiekvieną dieną. Geras naktinis miegas yra sveikos gyvensenos esminė dalis. Buvo apskaičiuota, kad mes leidžiame apytiksliai vieną trečdalį gyvenimo miegojime. Štai kodėl jūsų lova yra labiausiai panaudoti baldai jūsų namuose. Daug žmonių šiandien kenčia nuo nostalgijos ir nemigos, bendro, bet dažnai pražiūrėtos sąlygos, kurie daugiausia turi blogai miegoti kokybė. Geresnis čiužinys ir patalynė, kuri aprūpina ir miego patogumą ir užpakalinį palaikymą gali žymiai prisidėti prie gilaus gaivinančio miego turėjimo, ir pabudimas jaučiasi pasiilsėję ir energingas. Tačiau, lovos vieta yra taip pat svarbus faktorius jūsų garsiniam miegui. Nuo mokslo perspektyvos, sekantis yra geriausi penki lovos sudėliojimo patarimai.

 

Nedėkite savo lovos po langu - Jei jūsų lova bus padėta po langu, tai jūs jausitės pavojingas ir susijaudinęs, miegodamas, ypač vėjuotą naktį ar audros naktis. Tuo laiku, langai yra paprastai naudojami ventiliacijai. Miegojimas po langu gali lengvai sukelti blogai sveikatą.

 

Būkite įsitikinęs, kad ten neturi jokių durų ar lango palei galvą jūsų lovos - Arba dar, svečiai ar draugai gali pamatyti jūsų lovą, kai jie yra svetainėje, kuri yra linkusi sutrikdyti jūsų miegą. Taip pat, tai atrodo negražus, kad dėvėtų pižamą, einančią pirmyn ir atgal miegamajame.

 

Nedėkite savo lovos prieš veidrodį - Kai jūs pabundate naktį, jūs galite būti išgąsdintas savęs savarankiškai, apgalvojo veidrodyje. Tai yra taip pat didelis tabu nuo Feng Shui požiūris.

 

Išvenkite sukūrimo nuolaužų po jūsų lova - Jūs jausitės nepatogus, kai jūs miegosite virš nuolaužų. Namie, nuolaužos galėjo veisti bakterijas todėl, kad tai lieka drėgmė ir šlapias laiko laikui.

 

Nuo mokslinės perspektyvos, nedėkite savo lovos vakarų rytine kryptimi - žemė turi esminį magnetinį lauką, savarankiškai nurodantį beveik šiaurės-pietų (Arktis ir Antarktinis). Magnetinis laukas turi ypatybes traukti geležį, kobaltą ir nikelį, kuris gali būti surastas žmogaus kūne. Geležis yra svarbiausias raudono kraujo elementas. Jei jūsų lova bus padėta vakarų rytine kryptimi, ji sukels pakeitimą dalijimo kraujo apimties, ypač jūsų smegenyse. Tai sukels nemigą ir rimtai paveiks jūsų miego kokybę.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Dating in Culver City

Dating in Scott City

Singles in Hampden Sydney

Dating in Platte Center

Singles in Standard

Singles in Caseyville

Dating in Napili-Honokowai

Dating in Trabuco Highlands

Singles in Bloomville

Dating in Hustonville Adult Personals, Dating services online stelažai darbo stalai sekcijinės spintelės suoliukai medicinos baldai darbo kėdės chirurginiai staliukai