Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
  Kiekvienas Kambarys Jūsų namuose Galėjo Panaudoti Tokį

Armoire yra aukštas kabinetas, paprastai su stalčiais, lentynomis, ir durimis, panaudotomis tam, kad aprūpintų drabužius ar namų dalykus. Su mūsų pagalba, jūs surasite būdus panaudoti armoire visus aplink jūsų namus.

 

Armoire yra labai visapusiškas baldas ir gali būti panaudotas išimtinai dekoravimui ar operatyviosios atmintinės vienetui bet kokiame kambaryje name. Tai gali laikyti drabužius, namų įrengimus, porcelianą, stereo įrangą ar kompiuterį. Galimybės yra nesibaigiančios!

 

Istoriškai, armoire buvo panaudotas kaip drabužių drabužinė, kad sukauptų rūbą namuose, kurie neturėjo pastatyto - drabužinėje. Šiandien, tai gali būti pritaikoma su lentynomis, stalčiais, kabinant polius, ar paliekama atidaryta.

 

Armoires buvo vieną kartą padaryti iš gražiai baigtos medienos, ar vaškuotos ar dažytos. Dabar aukštos technologijos medžiagos yra panaudotos, kad sukurtų šią nuostabią laikymo dalį, kad tiktų bet kokiame nustatyme.

 

Šitas baldas bus viena iš naudingiausių dalių, kurias jūs valdote. Skaitytas toliau, kad surastų būdus panaudoti armoire visur jūsų namuose. Jūs turbūt sugebėsite galvoti apie partijas daugiau!

 

    * Šeimos Kambaryje ar Svetainėje

          o Paslėpkite Televiziją

            Įdiegdamas lentynas ir išpjaudamas duobę užpakalyje kabineto, armoire yra puiki vieta paslėpti televiziją ir kompaktinio disko žaidėją. Modelis nugaroje nukreips visus laidus. Žiūrėkite filmus ar televizijos laidas, ir paskui uždarykite duris, kad paslėptumėte viską.

          o Apgyvendinkite Savo Stereo ir Video Įrangą

            Su labai daug aukštos technologijos komponentų, stereo, disko keitiklių, ir kitais girdimaisiais/video dalykais žmonių namuose, jie tiks gerai į armoire ar pasilinksminimo centrą. Sulaikykite duris uždarytas, su kalbėtojais sutvarkytas aplink kambarį, kad palaikytumėte tvarkingą žvilgsnį.

          o Parduotuvės Žaidimai ir Veiklos Komplektai

            Rūšies žaidimai, žaidimas kauliukais ir kortelės, koordinuotose plastmasinėse laikymo dėžėse ir laiko juos paslėptus, kol jūs nesate pasiruošęs žaisti.

          o Organizuokite Savo Hobio Įrangą

            Nuo pavyzdinių lėktuvo komplektų į projektų mezgimą, armoire yra puiki vieta padėti amatą ir hobio projektus jei ne naudojime. Pridėkite kablius ar smeigtukus ant pusės sienų ar durų, kad pakabintumėte daiktus.

          o Registruokite Savo Muziką ir Instrumentus

            Tai nedirbs, jei jūs žaisite bosą ar pianiną, bet armoire yra didelė vieta sukaupti muzikos instrumentą, nešdamas atvejį, ir visą lapą ar knygos muziką, kuri eina greta jūsų hobio.

          o Archyvuokite Savo Atmintis

            Atliekų užsakymo aprūpinimas, suvenyrai, fotografijos albumai, ir kolekcijos gali būti sukaupti kartu armoire. Su dalykais šeimos kambaryje, kiekvienas sugebės pasiekti tai, ko jie nori.

    * Miegamajame

          o Laikymo apsirengimas

            Armoire yra puiki vieta sukaupti sulenktus megztinius, marškinius, moterišką apatinį trikotažą, patalynę, ir įvairius dalykus.

          o Pagalbinis Garažas

            Rankinės, batai, šalikai, ir papuošalai gali surasti namus armoire. Sulaikykite dalis rūšiuotas, batai porų, vėrinių ir apyrankių, kabančių ant kablių ant pusės sienų. Pridėkite smeigtukus ar mažas rykštes šalikams, tokiu būdu jie nepasidaro raukšlėti.

          o Makiažo Centras

            Sulaikykite savo makiažą rūšiuotą ir organizuotą ant lentynos armoire. Apimkite veidrodį ir įdiekite kaištį garbanotai geležiai ar plaukų džiovintuvui. Kai jūs esate gražus, uždarote duris.

          o Centrinis Pasilinksminimas

            Jei jūs mėgstate žiūrėti televizorių nuo lovos, slepiate ją už armoire durų. Kambarys atrodys tvarkingas ir tvarkingas, bet jūs turėsite savo vakarinį ar rytinį pasilinksminimą po ranka.

    * Vonioje

          o Sukaupkite Savo Drobes

            Parduotuvės rankšluosčiai ir patalynė, kruopščiai sulenkta, ant lentynų armoire vonioje. Sulaikykite iškvepintus popierius šalia, kad viskas išeitų "nauja kaip saulutė".

          o Aprūpinimo valymas

            Turėkite viską, kurio jums reikia vonios valymo teisei, kur jūs naudojate ją. Ne daugiau kelionių į rūsį ar garažą valikliui, kad valytų kubilą. Sulaikykite su rankena krovinį užpildytą stiklinio valytojo, švarių skudurų, scrubbers, muilo niekšo krūmyno, ir apipilkite valytoją.

          o Viskas Pasiruošti

            Jei jūs neturite kambario kitur, vonia yra puiki vieta taisyti jūsų plaukus, nusiskusti, pritaikyti kosmetikos priemones, ar padaryti jūsų nagus. Sulaikykite visą savo aprūpinimą armoire jūsų vonioje, apimdamas drabužį ir šlepetes.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Singles in Sun Lakes

Singles in Plandome Manor

Dating in Trommald

Dating in Glastonbury Center

Dating in Holiday City-Berkeley

Dating in Napili-Honokowai

Singles in Kettering

Singles in Wisconsin Dells

Dating in Hudsonville

Singles in Groves Adult Personals, Dating services online