Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 1 dalis: Kaip tai gali padėti vengti judėjimo - nusivylimuose

 

Statyba ar namų rekonstrukcija gali būti susijaudinimo ir kankynės susimaišymu. Po svajojimo ir planavimo mėnesių, gali atrodyti, statyba ir fazių užbaigimas tęsia amžinai.

 

Bet yra keli daiktai labiau, nuliūdę negu padaryti tai į judančią dieną, tiktai surasti, kad jūsų baldai nepritaiko kambarių, jūs neturite niekur įjungti lempos prie sofos, ir jūsų mėgstamas armoire yra per platus sienai prie 1 colio.

 

Dalis šito nusivylimo gali būti apeita, tačiau, tvarkydama jūsų baldus ir svarstydama jūsų gyvensenos poreikį anksčiau, negu planai bus užbaigti.

 

Ne per Didelis, Ne per Mažas

Galvokite didesnis, yra geresnis? Jūs norėsite išvengti kambarių, kurie jaučiasi ar per ankšti ar taip didžiuliai kaip didelis urvas. Iš anksto ruošdamas jūsų idealias baldų grupuotes anksčiau pastato, jūs galite pamatyti tiksliai, kiek erdvės jums reikės. Jūs norite pagrindinio miegamojo su sėdinčiu rajonu? Pieštukas lauke sudėliojimas jūsų miegamojo baldų ir besifiksuojančio rajono prieš kambario atidavimą tai per maža ar per didelis. Jūs norite didelės svetainės? Svarstykite savo teisingą baldų poreikį anksčiau, negu jūs surasite, kad jūs turite daug nerangios erdvės tarp jūsų pasikalbėjimo rajono ir pietų rajono.

 

Didelės Baldų Dalys

Jūs turite aukštą senelio laikrodį, papildomą ilgą valgomąjį stalą, dešimt pėdų sofą, didelę uždangos lovą, didelį rajono kilimėlį, ar didžiulį breakfront? Suplanuokite priekyje šitas dalis, projektuodamas kambario dydžius, sienos erdvę, ir perdengdamas aukščius, kurie gali lengvai pritaikyti šituos dalykus.

 

Mažos Baldų Dalys

Mažesni dalykai gali atrodyti prarasti milžiniškame kambaryje. Galvokite apie mastą ir gaukite patarimą nuo projekto profesionalo prieš statybą erdvės, kuri gali būti per didelė būdui, kuriuo jūs gyvenate.

 

Projekto apšvietimas

Daug būsto savininkų elgiasi su apšvietimo projektu kaip su prabanga ar pavėluotai atėjusia mintimi. Tačiau, apšvietimas gali pridėti ir dramą ir funkcionuoti į namus. Apšvieskite tamsius prieškambarius su nutraukto žibinto linija, pabrėžkite svetainės sienas su taškeliais, nutaikytais į meno kūrinius, įdėkite patogų apšvietimą po kabinetu virtuvėje ir parodymo stelaže, pridėkite žiedines trasas ir apšvietimo reguliatorių, kad padidintumėte jūsų apšvietimo pasirinkimą. Aplankykite apšvietimo saloną ar manykite, kad kompetentingas apšvietimo projektuotojas padeda suformuluoti planą pritaikyti jūsų poreikį.

 

Vonios Dydžiai

Kaip vonios dydžių padidėjimas, daug būsto savininkų nusprendžia pridėti baldus prie šios erdvės. Jei ši mintis kreipiasi į jus, tai yra įsitikinusi, kad leis pakankamą sienos rajoną krūtinės ląstai, armoire, ar kėdę.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Dating in Morgan

Dating in Bingham Lake

Singles in Shambaugh

Singles in De Beque

Singles in Cumby

Dating in Culver City

Dating in Caseyville

Singles in Plandome Manor

Dating in Hart

Dating in Boling-Iago Adult Personals, Dating services online