Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 1800-aisiais, William Morris buvo įtakingas Anglijos rašytojas, socialistų reformuotojas, menininkas, spausdintuvas, ir projektuotojas. Morris tikėjosi atgaivinti gobeleną, pinantį kaip puikus menas, greta rankų spausdinimo knygų, baldų sukūrimo ir kitų amatų. 1861, jis įsteigė Morris & Co., kuris buvo sudarytas iš dekoratorių, architektų, ir menininkų. Ši grupė sukūrė pirmą atlošiamą kėdę Morris, ir pavadino ją Morris kėde, dalykas, kuris liko populiarus į šią dieną.

 

Jis gimė Walthamstow, Eseksas 1834 m. kovo 24-ąją. Po Ekseterio Kolegijos Oksforde baigimo, Morris iš pradžių ketino paimti religingus nurodymus, bet po socialistų Thomas Carlyle, Charles Kingsley ir John Ruskin skaitinių kritikos, jis peržiūrėjo jungimą prie Bažnyčios ir vietoj to skyrė jo gyvenimą menui.

 

1860-aisiais, Morris nusprendė susitelkti ties dekoratyviniais menais. Jo projektavimo karjera prasidėjo, kai jis papuošė Raudoną Namą Bexleyheath, kuris buvo pastatytas jam architekto, Phillip Web. Ši sėkminga avantiūra privedė prie sudarymo Morris, Maršalo, Faulkner & Co. (vėliau pervadintas Morris & Co.), kur jie sukūrė baldus, raižinius, audinį, gobelenus, stained stiklinė, ir tapetai. Ši kompanija buvo žinomiausia savo stained stiklinei, kuri gali būti surasta bažnyčiose visur Britanijoje. Pirmas Morris Chair nebuvo suprojektuotas William Morris, bet buvo sukurtas Morris & Co 1866. Tai rodė ebonized ąžuolą su jaukiomis parankėmis ir verpstėmis, kurios buvo panašios daugiau į karoliukų virveles.

 

Morris Chair projektas rodo vietą su atsilošimu atgal ir aukštomis parankėmis, kurios duoda kėdei autentišką žvilgsnį. Daug pasikeitimų buvo padaryti į originalų projektą kadangi tai yra įžanga iki šios dienos. Tuo metu, kai pirmas projektas tikėjosi turėti daugiau Viktorijos epochos įtakos, tai žinomiausia kaip Menų & Amatų stiliaus dalis. Tai yra dėl peržiūrėjimų, padarytų Gustav Stickley, kuris vėliau atnaujino ir toliau populiarino projektą. Šiuolaikiniai gamintojai padarė tolimesnius pasikeitimus, galų gale vadovaujančius iki šiuolaikinio recliners, kaip parduoti LazyBoy.

 

William Morris įėjo į nacionalinę politiką 1876. Jo pirma padėtis buvo kaip iždininkas Rytinės Klausimo Asociacijos ir paskui taip pat laikė tą pačią padėtį po Nacionaline Liberalia Lyga ir Radikalia Sąjunga. Po nusivylimo Liberalais, Morris prisijungė prie Socialistų Demokratinės Federacijos. Tačiau, po nesutikimo su lyderiu, H.M. Hyndman, jis suformavo Socialistų Lygą ir vėliau Hammersmith Socialistų Visuomenę. Jis tapo labai aktyviu propagandininku dėl socialistų priežasties, duodamas šimtus paskaitų ir kalbų po visą šalį. Po to, kai socialistų judėjimas nurimo, jo organizaciją perdavė ant anarchistų grupės, ir Morris formaliai pasitraukė 1890.

 

Morris tada tęsė pagaminti pagerintą spausdinimą ir knygos projektą, kai jis įsteigė Kelmscott Paspaudimą Hammersmith, Londonas 1891. Nuo pasirinkimo popieriaus ir rašalo į jo visaapimančią integraciją tipo ir dekoravimo ant puslapio, jo tradiciniai spausdinimo ir meistriškumo metodai taip pat bėgo pagal Menų & Amatų judėjimą. Jo Kelmscott Namas Hammersmith buvo jo paskutiniai namai. Morris mirė ten 1896 m. spalio 3-iąją.

 

Į šią dieną, mintys ir William Morris darbas yra aktyviai saugomi Morris Societies Britanijoje, JAV ir Kanadoje. Jo įtaka yra taip pat visur esanti namuose visame pasaulyje per interjerus ir architektūrą. Daug kompanijų tęsia parduoti Menus & Amatų stiliaus baldus. Be to, Morris Chair visada bus kilnus protėvis šiuolaikinės dienos recliner.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Dating in Morgan

Dating in Loco

Singles in Standard

Dating in South Mountain

Singles in Ship Bottom

Dating in Everett

Singles in Elloree

Singles in Askewville

Singles in Pecos

Dating in Encinal Adult Personals, Dating services online sieniniai seifai mechaniniai mobilus seifai komercinis metalas staliukai