Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 Išnaršykite Sendaikčių turgus, Garažo Pardavimus, ir Jūsų Mansardą

Skurdus Prašmatnumas ® yra patogus, atsitiktinis žvilgsnis, naudodamas senoviškas reikmenis, pasteles, ir patogius baldus. Tuo metu, kai žmonės gyveno su senomis nėrinių staldengtėmis, svajingais minkštais gėlių audiniais, dekite dažytus baldų baldus, kaliojo plieno užuolaidos rykštes su aptrauktomis plėvele plonomis užuolaidomis, ir spalvingas naujas gėles per ilgą laiką, Rachel Ashwell identifikavo šį stilių papuošimo ir pavadino juos Skurdžiu Prašmatnumu ®.

 

Galvokite apie lankymą su savo senele, priglausta patogiuose minkštuose balduose. Naujos gėlės atrodo gražios, ir minkštas žvakių aromatas pildo kambarį. Naminis, papuoštas Skurdžiame Prašmatnume ® stilius, gali aprūpinti tą pačią sensaciją jūsų savus namus.

 

Skurdus Prašmatnumas ® nėra joks tam tikras stilius, bet greičiau išlygina elegantiškus daiktus su senomis ir dėvėtomis, spindinčiomis sidabrinėmis reikmenimis su dažytais mediniais stalais, minkštais metimo kilimėliais su grublėtais senais nėriniais.

 

Kad skaitytų, kaip įkūrėjas Skurdaus Prašmatnumo ® apibūdina šį unikalų stilių, jūs, migh perskaito mūsų interviu su Rachel Ashwell. Tada aplankykite About's sąsajas ant Kotedžo stiliaus. Aplankykite parduotuvę šalia jūsų, kuri neša Skurdų Prašmatnumą ® įspausti žymę baldai, audiniai, ir naminės reikmenys.

 

Skaitykite apie kai kuriuos iš būdų, kuriais jūs galite panaudoti Skurdų Prašmatnumą ® puošiantis stilių jūsų namuose:

 

    * Minkštos Trapios Spalvos

 

      Jei jūs mėgstate drąsias pirmines spalvas, Skurdus Prašmatnumas ® nėra jums. Minkštas baltas, prislopintas pilkas, išblyškęs gvazdikas, ir blanko žalias, visi turi vietą Skurdžiame Prašmatnume ® interjeras.

    * Arbata Stained Audiniai

 

      Rinkite audinius iš viso namo ar nupirkite vynuogių derlių žiūrinčius audinius, net jei jie yra nauji. Kad duotų amžiaus iliuziją, audinys gali būti priverstas atrodyti senas, dėvėtas, blanko, ir minkštas, tepdamas juos su arbatos raugu. Būkite įsitikinęs, kad išbandysite audinio dalį iš pradžių, kad gautumėte tik teisingą atspalvį. Jūs galite pakeisti kažką, kuris tai visiškai balta į minkštą grietininį baltą - tik tiesiai žvilgsniui.

    * Susivienijimo Struktūra ir Spalvos

 

      Susivienijimo juostos, tikrinimas, ir gėlių audiniai, kad pasiektų šiltą ir viliojantį žvilgsnį. Rinkite naudojimąsi sandėliu ar audinius nuo jardo pardavimų ir sendaikčių turgų. Jūs neturite sekti tradicinių taisyklių sujungti atspaudus, bet lengviausiam sumaišymui laikosi, fonas dažo tą patį (baltas ar dramblio kaulo, ir taip toliau). Tada pasirinkite vieną spalvą, kad kartotumėtės beveik kiekviename audinyje, tokiame kaip minkštas žalias ar išblyškęs gvazdikas.

    * Balti dažyti baldai

 

      Beveik bet kokia medinių baldų dalis įtilps į Skurdų Prašmatnumą ® interjeras, jei tai dažė baltas. Rinkite dalis iš sendaikčių turgų, garažo pardavimų, ir mansardos. Purkštuvas su baltais dažais, smėliu nuo kampų ir šiurkščiai to viršuje nedaug, ir voila! - jūs turite Skurdų Prašmatnumą ® baldai. Jūs būtumėte nustebintas, kaip dažų paltas paverčia tamsią tamsią kėdę ar stalą.

    * Galvokite Už Dėžės

 

      Ne kiekviena kėdė turi būti sėdėta ant. Kaip apie naudojimą tvirtos, dažytos tiesios kėdės kaip stalas iš pusės lovos ar sofos ar kampe, kad laikytų gėlių vazą? Senas pikniko suolas ar kamienas gali tarnauti kaip žemas staliukas. Sukraukite medines dėžes iš pusės kėdės knygoms ir gėlėms. Būkite kūrybiškas ir naudojimas, ką jūs turite.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Dating in Glastonbury Center

Singles in Lost Springs

Dating in South Mountain

Singles in Pecos

Dating in Trommald

Singles in Wausaukee

Singles in Woodcliff Lake

Singles in Manson

Singles in San Lorenzo

Singles in Groves Adult Personals, Dating services online