Skambinkit mums : kolkas nedirbame
Svetainės baldai | Miegamojo  baldai  | Jaunuolio ir vaikų  baldai  | Virtuvės ir prieškambario  baldai  | Vonios ir tualeto  baldai
Svetainės, vonios baldai
Sofa, 1200 litų Dviguba lova, 900 litų Minkštas komplektas, 1600 litų
Miegamojo komplektas, 2100 litų Svetainės komplektas, 2400 litų
Foteliai, 500 litų Sofa dviguba, 1100 litų Sofa triguba, 1500 litų
Geriausi baldai, pigiausi baldai
 SENOVINIŲ VIETOS BALDŲ APMUŠALAI IŠ NAUJO

... ir smeigtukų ar pagrindinių dalykų nesutarimas!

 

"O kas gi aš ketinu padaryti su tuo?" yra dažnai riksmas apmušėjo, su kuriuo susiduriama su greičiau žemyn kulne žiūrinčia dalimi vietos baldų, aišku kažkokio amžiaus, ir kliento, kurio noras yra toks, kad dalykas turi būti naudojamas reguliariai.

 

Manoma, kad apmušėjas, be jo apmušalų įgūdžių, turi supratimą apmušalų technikos ir profilius įvairių stilių apmuštų baldų nuo 16-ojo šimtmečio iki dabartinio momento.

 

Šio straipsnio tikslas išdėsto metodus, kuriuos mes naudojame. Aš netvirtinu, kad jie yra vienintelis metodas, ar geriausias metodas, bet jie tikrai įvykdo kitus kriterijus.

 

    * Kliento noras.

    * Iliustruotas gydymo įrašas.

    * Sugrąžinimas dalies su bet kokiu originaliu prikimšimu išsaugotas.

    * Apmušalų profiliai derinasi su dalies stiliumi.

    * Mažiausiai rėmo pakenkimo.

 

Kėdė apie 1827 su sugriautais apmušalais.

 

Įrašę instrukcijas nuo kliento ir prieš bet kokio darbo pradžią, tai turi didžiausią reikšmę, kad kėdė yra nufotografuota nuo visų kampų, būsimai užuominai jei reikalingas, ir kaip dalis anksčiau ir po įrašo. Kiekvieno dangos sluoksnio pašalinimas yra nufotografuotas ir dangų seka (tai galėjo būti du ar trys), rūpestingai įrašytas ir išsaugotas. Kiekvienas apmušalų sluoksnis turi taip pat būti nufotografuotas su tam tikru dėmesiu į susiuvimo būdą.

 

Webbing ir spalvos tipas gali taip pat būti reikšmingas ir turi būti nufotografuotas. Šioje stadijoje lengva atskirti, ar tikrai apmušalai yra originalas prie skaičiaus smeigtuko duobių rėme. Dažniau negu ne keičiantis kursą turėklų skyrius yra pilnas smeigtuko duobių ir yra sausas ir trapus, bet vis dėlto vis dar gali būti prikimšimo dalių, kurios yra originalios ir yra vertos saugoti atkurtoje dalyje.

 

Rėmas yra svarbiausia dalis kėdės ir kaip anksčiau minėta, keičiantys kursą turėklų skyriai yra apskritai blogos būklės ir reikia gydymo anksčiau, negu apmušalai iš naujo galės prasidėti. Ar keičiantis kursą turėklų skyrius yra pakeistas ar sukurtas su pjuvenomis, ir klijai yra sprendimas, kuris turi būti priimtas konsultacijoje su, ar imtas prie, kompetentingas baldų restauratorius.

 

Apmušėjas šioje stadijoje turi turėti omeny užbaigtą paveikslą to, kaip baigta dalis turi pažiūrėti, atsižvelgdama į amžių ir stilių rėmo ir profilį apmušalų, kurie atitinka tą stilių.

 

Smeigtukai ar pagrindiniai dalykai?

 

Daugeliui žmonių naudojimas pagrindinių dalykų senoviniuose balduose yra neįsivaizduojamas; aš pripažinsiu tuojau pat, kad aš nesu šios mokyklos minties ir jei aš galiu įgyti kliento tylų sutikimą, aš ginu jų naudojimą labai stadijoje dėl kitų priežasčių.

 

    * Jie padaro daug mažiau rėmo žalos:

          o dvi mažytės mažos skylutės

          o vienas smūgis ir jie yra namie

          o todėl, kad pagrindinis ginklas yra padėtas padėtyje prieš atleidimą iš darbo, negali būti jokio paauksuotos ar poliruotos renginio medienos pakenkimo.

    * Pagrindiniai dalykai gali būti lengvai nunešti

          o Rankomis, naudodamas pagrindinį valiklį ir pliers. Ne šaižus rėmo vartojant medinį plaktuką ir kaltą.

          o Dėdamas gerai atskirus pagrindinius dalykus ant kampo, pagrindinis valiklis gali būti įdėtas, negadindamas renginio medienos.

    * Mes nebandome įrodyti, kad apmušalai yra kažkas be 21-ojo šimtmečio rekonstrukcijos.

 

Danga prisitaikė su pagrindiniais dalykais ant kampoPagrindinis valiklis gali būti panaudotas rankomis

 

Pliers gali būti panaudotas, kad nuneštų pagrindinius dalykus be pakenkimo

 

1827 kėdės apmušalai iš naujo

 

Fotografijos turi būti paimtos, kad sugautų techniką, panaudotą kiekvienoje stadijoje.

 

Naujas webbing turi būti prijungtas prie aukščiausio vietos turėklų paviršiaus. Bet kuris iš originalių tinklų turi būti padėtas ant viršūnės naujo tinklo ir gautas padėtyje, siūdamas tiktai. Naujas storas audeklas, ar originalus jei pasiekiamas yra tada susegtas per tinklus. Pirmas prikimšimas yra konstruotas ir dygsniuotas į reikalingą profilį. Jei originalus pirmas prikimšimas egzistuoja, tai tai turi būti pakeičiama užbaigta susiuvimu ir apėmė nauju sluoksniu scrim ir iš naujo dygsniavo, kad duotų pastovų profilį t, atitinka originalą. Svarbu išdėstyti šiuo laiku, kai vietos turėklai neturi būti paapvalinti, kad pritaikytų pirmą prikimšimą. Tai yra vėlesnis reguliavimas ir ne taikoma baldams 1920-ųjų ir anksčiau.

 

Antras prikimšimas dabar vyksta. Jei prikimšimas yra naujas, jis turi atitikti originalą, jei tai originalu, jį turi valyti, erzintas ir pakeistas. Nauja Olandijos danga turi būti padėta per antrą prikimšimą, (jei Olandija buvo originalus uždengimas ir gabi būti pakartotinai naudota).

 

Medvilninis kamšalas. Nebuvo jokio kamšalo tarp Olandijos ir dangos ant kelių kėdžių šios datos su originalia danga ir apmušalais, kuriuos mes pamatėme. Vis dėlto, dėl žemesnės prikimšimo medžiagų kokybės šiandien, aš manau, kad ji būtinas, kad panaudotų sluoksnį nugriebia kamšalą safety’s sake. Pabaigos danga yra pritaikyta su pagrindiniais dalykais ir padėta ant kampo (parodytas pirmame paveiksle virš).

 

Šio periodo kėdės dažnai turėdavo atidarytą krepšį gimps įvairių dydžių, padėtų aplink aštrų dygsniuotą kraštą apmušalų taip pat kaip apimti fixings. Jie reikalingas, kad būtų susiūti puikia apvalia adata, kad visos kilpos būtų sugautos taip pat kaip kietesnis skyrius. Klijavimas nėra nei praktinis, nei pageidaujamas.

 

Pagaliau, svarbu, kad fotografijų komplekto kopiją, rodydama jūsų darbą balduose turi nusiųsti klientui būsimai užuominai.

 

Tai yra kelianti nerimą mintis, kad per tuos metus neabejotino įgūdžio apmušėjai išmetė stuffings ir dangas kaip šiukšlė be bet kokio apsvarstymo dėl, ar stuffings yra originalūs, ar nepažymėdami technikos, kurią apmušėjas panaudojo. Tiek daug apmušalų technikos išsivystymo istorijos buvo prarastas per šį įmonės trūkumą. Tai turi gerai atsiminti, kad apmušalų technika nesiliovė vystytis ant masinės gamybos ir putos pasirodymo.

 

Jei bet kuris iš mūsų narių yra gana laimingas gavęs galbūt istorinių palūkanų vietos baldų dalyką, ir jie nėra per įsitikinę, kaip turėti reikalo su tuo, prašom skambėti AMUSF patarimui.

 
VIRTUVĖS| MIEGAMOJO / VAIKŲ | PRIEŠKAMBARIO
Kopijuoti draudžiama
Singles in San Lorenzo

Singles in Ship Bottom

Singles in Wild Rose

Dating in Culver City

Dating in Loco

Singles in Manson

Dating in Trabuco Highlands

Dating in Upper Saddle River

Singles in Elfers

Singles in Congers Adult Personals, Dating services online